fbpx

atlikti darbai

Nuskenavome lėktuvo sėdynę. Gautą modelį sutvarkėme taikydami atvirkštinę inžinerija bei pateikėme klientui užsakytus brėžinius.

Klientas į mūsų komandą kreipėsi su prašymu paruošti gamybinius brėžinius pagal turimą vamzdį. Taigi, nuvykę į vietą nuskenavome 4 m. ilgio vamzdį, taikydami atvirkštinę inžineriją ištaisėme vamzdžio deformacijas bei pateikėmei klientui užsakytus brėžinius.

Prasidėjusi draugystė tęsiasi ir toliau. Šiam užsakovui esame atlikę dar keletą pojektų, tokių kaip malimo turbinos ar antgalių skenavimas bei braižymas 3D erdvėje.

 

Čia galite matytį vieną iš mūsų komandos skenavimo užsakymų – turbūt puikiai daug kam žinoma Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia (Kauno soboras). Mūsų užduotis šiame projekte buvo nuskenuoti pastatą ir pateikti atitinkamų pastato dalių plotus.

Jau ne pirmas kartas, kai mūsų ieško senesnių automobilių savininkai su užduotimi pagaminti detalę, kurios nėra prekyboje, o mes kuo puikiausiai galime pagelbėti ir šiose situacijose. Nuskenuojame detalę, taikydami atvirkštinę inžineriją sumodeliuojame gamybinį brėžinį ir atspausdiname 3D spausdintuvu arba esant poreikiui galime pagaminti ir kitokiu būdu. Nuotraukose matosi aprašytu būdu pagamintas automobilio slenksčio dangtelis bei motociklų prietaisų skydelių korpusai.

Klientas iš Olandijos kreipėsi į mūsų komandą su tikrai įdomia užduotimi – sumodeliuoti išvaizdžias ir funkcionalias konteinerių dėžes.
Taigi, ką mes padarėme :
Išanalizavome gautus duomenis ir suderinome veiksmų planą;
Pateikėme keletą dizaino variantų;
Sumodeliavome suderintą dizaino variantą ir klientui pateikėme užsakytus modelius.
Pasitelkiant 3D skenavimo technologiją nuskenavome laivo šoną. Naudojantis gautais duomenimis buvo sukurtos ir pagamintos formos leidžiančios tiksliai atkurti sugadintą laivo šoną.
Gaminys atiduotas gamintojams Katare! Sukurtas funkcionalus, ilgaamžis ir į universiteto architektūrinę erdvę puikiai įsiliejantis dizainas bei paruošti brėžiniai gamybai.
Gamybai naudojamos medžiagos: Perdirbtas palmių medienos kompozitas.
Norime pasidalinti dar vienu mūsų atliktu darbu!
Nuskenavome degalų bakus;
 -Taikydami atvirkštinę inžineriją ištaisėme įlenkimus;
– Klientui pateikėme užsakytus modelius.
Šį kartą teko pagaminti automobilio buferio detalę!
– Nuskenavome;
– Taikydami atvirkštinę inžineriją sukūrėme modelį
– Atspausdinome detalę 3D spausdintuvu. Tiesa, detalė kiek didoka, todėl teko detalę spausdinti iš dalių ir suvirinti plastiką.

Susisiekite